icon

Minecraft

DEMO için
Mac

4.4

13

İnşa edin ve yaratın, hayal gücünüz tek sınırınız

921.9k

Bu uygulamayı oyla

Minecraft legolara benzeyen, kendi bakış açınızdan istediğiniz şekilde hareket ettirebileceğiniz bloklardan oluşan bir dünyada hayatta kalacağınız macera, keşif ve yaratıcılık dolu bir oyundur. "İstediğiniz şekilde" derken bu sözü cidden gerçek anlamında kullanıyoruz, çünkü uygun gördüğünüz yerde daha sonra kullanmak için istediğiniz maddeden oluşan blokları toplayıp saklayabilirsiniz.

Bu şekilde, büyük yığınlar halindeki taşlardan ev inşa etmek için parçalar kesmek, evinizde kullanmak amacıyla eşya yapmak için ağaç kesmek ve hatta kuyular, heykeller, binalar gibi daha karmaşık projeler oluşturmak gibi birçok şeyi yapabilirsiniz. Tek sınırınız hayal gücünüz ve yaratmaya başladığınız andan itibaren elinizin altında olan seçeneklerin gerçek anlamıyla sonsuz olduğunu fark edeceksiniz.

Fakat tabi ki bir şeyler inşa etmek Minecraft'ın yalnızca bir bölümü. Diğer bölüm hava kararınca canavarlar inlerinden çıktığında başlıyor ve oyun gerçek bir hayatta kalma kabusuna dönüşüyor. İşte o zaman dev örümceklerle, iskeletlerle, enderman veya korkunç sürüngenler ile yüzleşmek zorunda kalacaksınız. İşte o zaman kılıcınızı, yay ve oklarınızı işe yarar şekilde kullanmaya başlayacaksınız.

Minecraft dünyasında hayatta kalabilmek için içinde yatağınızın olduğu bir ev, kılıcınız ve birkaç aletten daha fazlasına ihtiyacınız var. Dünyanızı keşfetmeniz gerekli, çünkü en iyi maddeler her zaman etrafınızda görebildiğiniz alanlarda serili duruyor olmayacak. Ve kesinlikle oyunun size sağladığı sonsuz özgürlükten her zaman yararlanmalısınız.

Minecraft son zamanların en başarılı bağımsız oyunu. Ve bu başarı sebepsiz değil. Notch'un geliştirdiği bu başyapıt milyonlarca oyuncunun gönüllerine taht kurmuş durumda.
Kısıtlamalar

Bu versiyon sadece 100 dakika oynamanıza izin veriyor.

X