icon

Minecraft

1.13.2 için
Windows

3.9

319

İnşa et, oluştur ve hayal gücünü özgür bırak

80.8M

Bu uygulamayı oyla

Minecraft; macera, keşfetme ve yaratıcılıkla dolu, bloklardan oluşan bir dünyada yaşamaya çalıştığınız bir oyundur- Legoya benzer- ve istediğiniz gibi hareket etmenizi sağlar. İstediğiniz gibi hareket edebilirsiniz derken tam olarak kastettiğimiz gerçekten de bu, çünkü oyunda ilerlerken daha sonra kullanmak için istediğiniz materyallerden yapılmış blokları toplayabilirsiniz.

Aynı şekilde, bir ev inşa etmek için büyük kütleleri parçalayabilir, evinize eşya koymak için ağaçlar kesebilirsiniz, oyuna başlar başlamaz, elinizin altındaki imkanların sınırsız olduğunu farkedeceksiniz.

Bir şeyler inşa etmek Minecraft oyununun sadece bir parçası. Oyunun diğer kısmı gece karanlığında canavarların mağaralarından çıkmasıyla başlar ve oyun tam bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür. Sonrasında ise dev örümcekler, iskeletler ve korkutucu sürüngenlerle karşı karşıya kalırsınız. Kılıcınızı ve okununuzu tam da bu noktada kullanmanız gerekir.

Minecraft dünyasında hayatta kalmak için, evinizden, kılıcınızdan ve bir kaç araçtan çok daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Karakteriniz acıkacağı için yiyeceğe de ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan eşyalar basitçe bulunamadığı için kendi dünyanızı keşfetmek zorundasınız. Oyunun bazı zamanlarda size verdiği özgür zamanı bu yüzden güzel değerlendirmelisiniz.

Minecraft fotoğraflarında gördüğünüz gibi görsel olarak çok iyi olmasa da kılavuzu oyunu anlamlandıracak kadar iyidir. Ayrıca, oyun farklı ayarlar kullanarak grafikleri düzenlemenizi de sağlar.

Minecraft son zamanların en başarılı bağımsız oyunudur. Bu başyapıtı geliştiren Notch; oyunu iOS, Android, Xbox 360, Linux, Mac, ve (tabiki) Windows gibi platformlara da taşımasıyla milyonların kalbini kazanmayı başardı.
Kısıtlamalar

Tanıtım sürümü oyunu sadece 100 dakika oynamanıza izin verir.

X